+420 603 87 22 77

info@czechpolo.cz

Březina u Křtin 310

679 05  Křtiny

Na Usedlosti 1837/10

147 00  Praha 4

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

Představenstvo Asociace

Marek Polan
Prezident Asociace (Handicap: 0)
Marek Polan je zakladatelem Noe Polo Club a vášnivý hráč póla. Pólo začal hrát v roce 2010 a vybudoval jediného soukromého pólo hřiště a stájí v ČR – Farma Noe. Jeho nejlepším dosavadním výsledkem bylo vítězství v mezinárodním turnaji Beach Polo Lignano 2015. Kromě póla se věnuje námořnímu jachtingu a mnoha dalším sportům. Rád pomáhá tam , kde je to třeba. Již více jak 10 let se věnuje projektu “ Plavba pro děti “ , projektu, který organizuje zážitkové tábory pro děti z dětských domovů. Podniká zejména v oblasti investic do nemovitosti.
Achim Jähnke
Viceprezident Asociace (Handicap: 0)
Achim Jähnke hraje Pólo od roku 2010 a založil v roce 2011 Aviator Polo Club v Praze. Jeho nejlepšími dosavadními výsledky byly druhé místo v mezinárodním turnaji Maimarkt Mannheim 2013 a vítězství v mezinárodním turnaji Hublot Prague Polo Cup 2014. Kromě póla rád lyžuje a tančí argentinské tango. Plynně mluví pěti jazyky a je advokátem v advokátní kanceláři Konečná & Zacha.
Jan Průcha
Viceprezident Asociace (Handicap: 0)
Jan Průcha je členem Aviator Polo Club. Na koni jezdí více než patnáct let a pólo hraje od roku 2012.  Jeho nejlepším dosavadním výsledkem bylo vítězství v mezinárodním turnaji Hublot Prague Polo Cup 2014. Kromě póla se rád potápí, lyžuje, jezdí na kajaku nebo hraje squash. Vlastní společnosti Insight Home, která se zaměřuje na systémy domácí automatizace a chytrého bydlení.
Jan Zavázal
Generální sekretář (Handicap: -2)
Jan Zavázal se věnuje pólu od roku 2015. Od té doby se snaží šířit dobré slovo pro pólo, spojovat kluby a hlavně hráče. Kromě hraní póla se věnuje rád komentovaní her a to nejen v Čechách, ale i zahraničí. Kromě póla je od narození golfista. Mluví plně česky, německy a anglicky.
Asociace má v současné době 52 členů a sdružuje čtyři kluby.