Představenstvo Asociace

Marek Polan
Prezident Asociace (Handicap: 0)
Marek Polan je zakladatelem Noe Polo Club a vášnivý hráč póla. Pólo začal hrát v roce 2010 a vybudoval jediného soukromého pólo hřiště a stájí v ČR – Farma Noe. Jeho nejlepším dosavadním výsledkem bylo vítězství v mezinárodním turnaji Beach Polo Lignano 2015. Kromě póla se věnuje námořnímu jachtingu a mnoha dalším sportům. Rád pomáhá tam , kde je to třeba. Již více jak 10 let se věnuje projektu “ Plavba pro děti “ , projektu, který organizuje zážitkové tábory pro děti z dětských domovů. Podniká zejména v oblasti investic do nemovitosti.
mark-robinson.jpg
Mark Robinson
Viceprezident Asociace (Handicap: 0)
Mark Robinson založil a posledních 20 let řídí mezinárodní softwarovou společnost. Do České republiky přišel v roce 2011 se svou českou manželkou a mladou rodinou a učinil z Prahy svůj trvalý domov. Celý život jezdí na koni a pólo začal hrát v Velké Británii, když mu bylo 40 let. Po příjezdu do České republiky obnovil svoji lásku k pólu a hrál na mnoha turnajích po celé střední Evropě. V roce 2018 založil klub La Republica Polo Club na farmě Levín. Když právě nehraje pólo, věnuje se řízení klubu, což mu v létě zabírá poměrně hodně času. Markův cílje povzbudit více lidí v Česku, aby hráli a užívali si Polo.
jan-prucha.jpg
Jan Průcha
Viceprezident Asociace (Handicap: 0)
Jan Průcha je členem Aviator Polo Club. Na koni jezdí více než patnáct let a pólo hraje od roku 2012.  Jeho nejlepším dosavadním výsledkem bylo vítězství v mezinárodním turnaji Hublot Prague Polo Cup 2014. Kromě póla se rád potápí, lyžuje, jezdí na kajaku nebo hraje squash. Vlastní společnosti Insight Home, která se zaměřuje na systémy domácí automatizace a chytrého bydlení.
Jan Zavázal
Generální sekretář (Handicap: -2)
Jan Zavázal se věnuje pólu od roku 2015. Od té doby se snaží šířit dobré slovo pro pólo, spojovat kluby a hlavně hráče. Kromě hraní póla se věnuje rád komentovaní her a to nejen v Čechách, ale i zahraničí. Kromě póla je od narození golfista. Mluví plně česky, německy a anglicky.
jan-zavazal.jpg
FIP-logo-transparent.png
Asociace je členem světové organizace póla – Federation of International Polo